Waldemar Sjölander oljemålning
2017-10-22
494673
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
WALDEMAR SJÖLANDER (1906-1988): "Famillia China", signerad Wd Sjölander , olja på duk, ca 50x42 cm
Utställd Liljevalchs 1952