Fransk skola 1800-tal olja
2017-10-22
494658
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSK SKOLA (1800-tal): Landskap med vattendrag, otydligt signerad C G Dumont, olja på duk, ca 38x56 cm