Ivar Morsing oljemålning
2017-10-23
494654
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Tvätterskor, signerad och daterad I Morsing 1958, olja på duk, ca 90x80 cm
Krackeleringar