Ivar Morsing oljemålning
2017-10-23
494653
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): Stadslandskap med figurer signerad och daterad I Morsing -54, olja på pannå, ca 32x40 cm