Såsskål silver Stockholm
2017-10-21
494634
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
SÅSSKÅL, silver, Jacob Lenholm Stockholm 1831, invändigt förgylld, höjd 8, diameter 14 cm, vikt 320 g
Smärre slitage