Madeleine Pyk, blandteknik
2017-10-21
494576
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Liljeholmsbadet, signerad och daterad M Pyk 1986, blandteknik, ca 14x20 cm