Bojan Kina
2017-10-21
494548
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger av figurscen, höjd ca 22 cm
Smärre mynningsnagg, locket med smärre nagg