Bertel Bertel-Nordström oljemålning
2017-10-31
494546
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERTEL BERTEL-NORDSTRÖM (1884-1967), blomsterstilleben, signerad Bertel Nordström, olja på pannå, ca 34x24,5 cm