Lindorm Liljefors oljemålning
2017-10-21
494496
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Landskapsmotiv, signerad och daterad Lindorm L -44, olja på pannå, 46x55 cm