Ljuskrona
2017-10-21
494477
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1950/60-tal, 4-källor, slipade prismor, total höjd ca 67 cm
Bruksslitage, enstaka prismor kan saknas