Skål Kina 1900-tal
2017-10-25
494469
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅL, porslin, Kina, 1900-tal, dekor med granatäpplen, lotus och krysantemum mot röd fond, diameter ca 25 cm
Slitage