Punschmuggar i silver
2017-10-21
494413
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
PUNSCHMUGGAR, 21 st, silver, 1900-tal, delvis invändigt förgyllda, vikt ca 675 g