Roj Friberg
2017-10-21
494396
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROJ FRIBERG (1934-2016): "Aktiebrev Pustervik", signerad och numrerad 226/250, litografi, ca 81x57,5 cm