Tallrikar Kina 1700-tal
2017-10-21
494342
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TALLRIKAR, 2 st., porslin, Kina, sen Kangxi (1662-1722), dekor i underglasyrblått, diameter ca 22-23 cm
En med krackelering