Albin Amelin färglitografi
2017-10-20
494177
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Hamnarbetare, signerad Amelin, 302/310, färglitografi, ca 49x62 cm
Smärre fuktfläckar