Brosch Lea Stein
2017-10-22
494122
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en hund, signerad, höjd 7 cm