Herrbetjänter
2017-10-20
494114
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERRBETJÄNTER, 2 st., bok, Italien, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, märkta, höjd ca 105 cm
Säljes till förmån för Läkarmissionen
Slitage