M Pyk Slussen
2017-10-20
494096
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot blå bakgrund, signerad och numrerad 212/380, färglitografi, bladmått 68,5x46 cm, ramad
Ram saknar glas, blad med obetydlig rispa