Gustav Rudberg motiv från Hven
2017-10-30
494094
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Utsikt över Hven, signerad Rudberg, daterad atergo 58, olja på duk, ca 60x79 cm
Ytsmuts, Dukskador i hörn.