H Öfverström
2017-10-25
494081
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HUGO ÖFVERSTRÖM (1900-1973): Hamnmotiv, signerad H Öfverström, olja på pannå, 54x45 cm