Oidentifierade konstnärer stilleben 1800-tal
2017-10-20
494012
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNAR (1800-talets första hälft): (2) Stilleben, olja på duk/pannå, ca 18x29 resp, 21x29 cm
Skador