Ivar Kamke oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
IVAR KAMKE (1882-1936): Kvinnor på marknad, signerad och daterad Ivar Kamke Rom -11, olja på pannå, ca
Kuntoraportti
493984
Päivämäärä:
2017-10-20