Ester Kjerner oljemålning
2017-10-20
493981
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ESTER KJERNER (1873-1952): Skogsmotiv, signerad och daterad E Kjerner 1943, olja på pannå, ca 42x48 cm