Golvvas Kina 1900-tal
2017-10-19
493931
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVVAS, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, höjd ca 80 cm
Lagningar