Golvlampor mässing
2017-10-19
493911
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft, tredelad fot, höjd ca 110 cm
Smärre slitage