Georg Jensen brosch sterlingsilver
2017-10-25
493814
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GEORG JENSEN, "Acorn", brosch, sterlingsilver, ekollon, 1930/1940-tal, design nr 216 B, svenska importstämplar, längd 6,5 cm, vikt 10,9 g
En del saknas på låsdel