Anders Zorn etsning
2017-10-19
493773
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): De två, 1916, signerad Zorn, etsning, ca 19,6x14,8 cm
LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278