Anders Zorn 1917
2017-10-19
493760
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): Al, 1917, signerad Zorn, etsning, ca 17,7x11,8 cm,
LITTERATUR: Asplund 277, Hjert & Hjert 282, ZG 277