Ljuskrona
2017-10-20
493749
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, behängd med slipade prismor på mässingsstomme, höjd ca 38 cm
Prismor delvis med nagg