Olle Nyman
2017-10-25
493743
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
OLLE NYMAN (1909-1999): Blmosterstileben, signerad O. Nyman, olja på pannå, ca 61x52 cm
PROVENIENS: Inköpt direkt från konstnären,
Utställd: Borås Museum