Golvlampa mässing
2017-10-19
493722
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930/40-tal, mässing på marmorsockel, höj och sänkbar, höjd 160-183 cm
Skärm med skador