Brita af Klercker
2017-10-19
493684
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRITA af KLERCKER (1906-2001): Figur med parasoll, monogramsignerad, olja på pannå, ca 49x58 cm