Mosse Stoopendaal Ejdrar
2017-10-19
493644
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Sträckande ejdrar, signerad Mosse Stoopendaal, olja på duk, 36x50 cm