Bordslampa 1900-tal
2017-10-19
493629
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing samt porslin, på svärtatde kulfötter, höjd inkl. skärm ca 88 cm
Ombyggd fotogenlampa