2 st Wallendorf och Schaubach figuriner
2017-10-19
493609
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURINER, 2 st, porslin, Wallendorf, 1900-tal, höjd ca 19-24 cm vardera
Skador: Märken