Sven X-et Erixson blandteknik
2017-10-19
493552
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN X-et ERIXSON (1899-1970), Komposition, signerad Sven Erixson, handkolorerad färglitografi, bladmått ca 68x57 cm
Med dedikation