Barglob
2017-10-18
493488
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BARGLOB, 1900-talets andra hälft, på hjultrissor, invändig inredning, höjd ca 95, diameter ca 72 cm
Mindre skada på kartpappret, slitage.