Målning Parisdam
2017-10-19
493469
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FRANSK KONSTNÄR (1900-tal): Parisdam, signerad Ranchet, olja på duk, ca 70x55 cm
Dukhål