Golvlampa 1940-tal
2017-10-18
493461
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1940-tal, cirkulär fot samt rak pelare, skärm i textil, höjd ca 145 cm
Visst slitage