Agneta Trolin
2017-10-19
493426
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AGNETA TROLIN (född 1942): "Fredsfågeln", signerad och daterad 1986, olja på duk, ca 100x94 cm