Design Richard Hutten för Moooi
2017-10-18
493411
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RICHARD HUTTEN, "Dandelion", för Moooi, Nederländerna, 2000-tal, höjd ca 60 cm.
bruksslitage