Johan Ossian Andersson oljemålning
2017-10-18
493280
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 48x73 cm.