Madeleine Pyk färglitografi
2017-10-18
493279
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Promenad des Anglais", signerad och numrerad M Pyk 82/275, färglitografi, 41x40 cm