Golvlampa
2017-10-18
493270
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1940-tal, stomme i mässing, för 2 ljusskällor, på tassfötter, med dekorelement i form av blopmsterknopp, höjd ca 156 cm
Bruksslitage