Golvlampa teak
2017-10-18
493261
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, teak, 1950-tal, fot i teak, vit skärm, tredelad fot, totalhöjd ca 135 cm
Bruksslitage