Oidentifierad konstnär oljemålning
2017-10-18
493249
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Sydeuropeiskt motiv, olja på duk, 50x69 cm