Theo Tobiasse
2017-10-18
493246
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THEO TOBIASSE (1927-2012): Komposition, signerad Theo Tobiasse 90/200, färglitografi, ca 52x67 cm