Ulf Gripenholm
2017-10-18
493230
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULF GRIPENHOLM (född 1943): Skogsmotiv, signerad Ulf Gripenholm, EA, färglitografi, ca 54x72 cm