Sanchez skulptur
2017-10-18
493204
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): Utan titel, signerad JL SANCHEZ, numrerad 630/1000, brons, sockel i svart sten, höjd 5, 15 x 8 cm, total höjd 8 cm