Silverbestick
2017-10-18
493163
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BESTICK, 23 dlr, silver, svenska importstämplar, bestående av: 8 skedar, längd ca 18,5, 7 gafflar, längd ca 18,5, 3 skedar, längd ca 21,5, 5 gafflar, längd ca 14 cm, vikt ca 1005 g
Smärre repor